Gratulacje dla studenta II roku kierunku fizjoterapia!!!

Gratulacje dla studenta II roku kierunku fizjoterapia!!!

Miło nam poinformować, że student II-go roku kierunku fizjoterapia, członek Koła Naukowego z Zakresu Fizjologii Wysiłku, Pan Jakub Zemełko, reprezentując Karkonoską Państwową Szkołę Wyższą w Jeleniej Górze zajął II miejsce w kategorii „Studenci” na Young Scientist 13th International Conference of Young Scientists of the Academic Coordination Centre in the Euroregion Neisse w Jeleniej Górze. Konferencja została zorganizowana w dniu 16.05.2019 r. przez Uniwersytet Ekonomiczny, Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze przy współudziale Akademickiego Centrum Koordynacji w Euroregionie Nysy (ACC)

Pan Jakub przedstawił pracę pt :„Comparison of the body composition assessment of football players between 12-14 and 17-19 years old”. Artykuł zostanie przedłożony do recenzji i druku w Monografii stanowiącej zbiór opracowań po konferencji.

Podsumowując niespełna roczną działalność studenta w Kole Naukowym, reprezentując KPSW, będzie to już jego drugie czynne wystąpienie na konferencji i czwarta publikacja.

DYPLOM

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!